Magazyn „Controlling i Zarządzanie” patronem medialnym konferencji ,,Sprawozdawczość sektora mikro i małych przedsiębiorstw”

W dniach 20-21.10.2022 r. odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa ,,Sprawozdawczość sektora mikro i małych przedsiębiorstw (mmp) w krajach Europy Środkowo-Wschodniej – stan i wyzwania”, której organizatorem jest Sopocka Akademia Nauk Stosowanych. 

Konferencja jest wydarzeniem, które będzie doskonałą okazją do podjęcia rozważań nad kierunkami doskonalenia raportowania sektora MMP, a także będzie stanowić impuls dla pogłębienia współpracy między ośrodkami naukowymi i biznesem. W konferencji biorą udział uczestnicy z 9-ciu krajów: Białorusi, Chorwacji, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Polski, Rumuni, Ukrainy i Węgier.

Gościem specjalnym konferencji będzie prof. dr hab. Jerzy Hausner m.in. b. wicepremier i minister Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, członek Rady Polityki Pieniężnej III kadencji.

Podczas konferencji nasi autorzy dr hab. inż. Roman Kotapski, wydawca magazynu „Controlling i Zarządzanie”, oraz dr Michał Chalastra wygłoszą referat pt. Zarządczy rachunek wyników jako niewykorzystania szansa sprawozdawczości MŚP.

Szczegółowe informacje i program konferencji na stronie: https://msereporting.pl /

Patronat medialny konferencji jest redakcja magazynu „Controlling i Zarządzanie”  

Zapraszamy do lektury magazynu „Controlling i Zarządzanie” 

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News