Infrastruktura dla mobilności mieszkańców sprzyja rozwojowi biznesu

Liderzy Górnego Śląska i Zagłębia, tj. Bytom, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mikołów, Pyskowice i Ruda Śląska podpisali umowy z PKP PLK SA na realizację ambitnego programu rozbudowy infrastruktury kolejowej na terenie Metropolii MZG. Od Pyskowic po Dąbrowę Górniczą odbudowana lub przywróconych ruchowi pasażerskiemu zostanie niemal 100 km torów. Powstanie 14 nowych przystanków kolejowych. 

Dlaczego to takie ważne?

Pięć pytań do… Wojciecha Dingesa w wywiadzie pt. Infrastruktura dla mobilności mieszkańców sprzyja rozwojowi biznesu , który przeprowadziła Iwona D. Bartczak, Klub Dyrektorów Finansowych Dialog.   

Wywiad ukazał się w bezpłatnej Strefie Wolnego Dostępu w najnowszym wydaniu magazynu „Controlling i Zarządzanie nr 1(51)/2023 

Skorzystaj z praktycznej wiedzy autorów artykułów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z których warto skorzystać. Zachęcamy do lektury i prenumeraty magazynu zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej.

Zajrzyj i poznaj nas na stronie: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/biblioteka-wydan 

Ten numer jest w bezpłatnym dostępie: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/spis-tresci/3139,2-wrzesnia-2018 

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu „Controlling i Zarządzanie”. 

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2024-04-29
Skuteczny CFO