Controlling - jego rola i park narzędziowy w dobie recesji

We Wrocławiu 9.11.2022 r. odbyło się spotkanie Grupy Roboczej Dolny Śląsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów – ICV. Współorganizatorem spotkania był Santander Bank Polska, który gościł uczestników w swojej siedzibie.  

Spotkanie otworzył dr Tomasz M. Zieliński, Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA, który pokrótce przedstawił bieżące prace i projekty realizowane w ICV. Na spotkaniu zostały przedstawione problemy i wyzwania dotyczące:

• modelowania i budowy procesów finansowych, które przedstawiła Anna Pieczarka z HI-CRON,

• planowania i alokacji kosztów z wykorzystaniem AI, które przybliżył Łukasz Dylewski, Dyrektor Data Science & AI w KPMG,

• roli i wyzwań CFO w obliczu recesji.

Ostatnim punktem spotkania była debata dotycząca roli i wymagań stojących przed CFO w obliczu recesji. Debatę poprowadził Dariusz Okniński, a uczestniczyli w niej: Mateusz Bocian, Regional Manager z WYSER; Roman Kotapski, właściciel i wydawca magazynu „Controlling i Zarządzanie”, BRZ MARINA; Szymon S zawerna, Dyrektor Biura Alokacji Kosztów z SANTANDER Bank Polska; Dawid Mandrosa, Group CFO, XTG SA.

W opinii uczestników spotkanie było bardzo udane. Uczestnicy wymienili swoje doświadczenia i podzielili się swoimi praktykami, co jest bardzo potrzebne w czasach turbulentnych zmian i no-wych wyzwań oraz inflacji. Spotykać się warto w tak ciekawym gronie sympatyków i praktyków controllingu.

Uczestnicy spotkania otrzymali jeden z numerów magazynu „Controlling i Zarządzanie”. 

Polecamy i zapraszamy na kolejne spotkania Grupy Roboczej Dolny Śląsk.

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej