CFO – oczami rekrutera

Przy okazji Konkursu CFO Roku 2023 https://kdfdialog.org.pl/laureaci-konkursu-2023/ organizowanego przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” https://kdfdialog.org.pl/ i uroczystej gali wręczenia nagród uczestnicy, a wśród nich było wielu dyrektorów finansowych oraz headhunterzy, rozmawiali na temat zmieniającej się w czasie roli osoby zarządzającej finansami w organizacji. Przy tej okazji pojawiają się pytania o „inwestycje” we własny rozwój i kompetencje, które zarówno obecnie, jak i w przyszłości będą miały znaczenie, a co za tym idzie – zwiększą zwrot z poniesionych nakładów finansowych i czasowych. 

• Na co rekruterzy zwracają uwagę przy doborze kandydatów, których przedstawiają w ramach „krótkiej listy” swoim klientom? 

• Jakie stosują kryteria doboru? 

• Kogo poszukują dziś topowi pracodawcy?

Na te pytania z pozycji odpowiada Dorota Grudzień-Molenda, Managing Partner Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. w artykule pt. CFO – oczami rekrutera. O tym, jak zarządzać własnym rozwojem, aby otrzymywać propozycje najciekawszych ról w topowych przedsięwzięciach. Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu Controlling i Zarządzanie nr 2(58)/2024. 

Przeczytaj też

Mateusz Bocian Od controllera do CFO. Rekrutacja z perspektywy headhuntera 

Skorzystaj z praktycznej wiedzy autorów artykułów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. 

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu Controlling i Zarządzanie

Zajrzyj i poznaj nas na stronie: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/biblioteka-wydan 

Zachęcamy do ciekawej lektury i prenumeraty magazynu zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2024-04-29
Skuteczny CFO