Za nami 50 numerów magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Koniec roku to czas podsumowań. W listopadzie ukazał 50 numer magazynu „Controlling i Zarządzanie”. Pierwsze wydanie magazynu ukazało się na przełomie stycznia i lutego 2015 roku. W grudniu 2021 nasi Czytelnicy uzyskali dostęp do pełnej wersji wydań elektronicznych magazynu. 

Od początku działalności wydawniczej skupiliśmy się na bardzo specjalistycznej i też różnorodnej tematyce od controllingu, budżetowania, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, rachunkowości, sprawozdawczości i analizy finansowej, raportowania zarządczego, po zarządzanie przedsiębiorstwem czy też wsparcie informatyczne i automatyzację w tych obszarach. 

Szczegółowe grupy tematyczne artykułów to m.in. controlling, budżetowanie, narzędzia rachunkowości zarządczej, rachunek kosztów, kalkulacja kosztów, rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, raportowanie zarządcze, analiza finansowa, wdrożenie controllingu, wsparcie informatyczne i automatyzacja procesów controllingowych oraz księgowych, zarządzanie, zasoby ludzkie, zarządzanie projektami. Nie uciekaliśmy i nadal nie uciekamy od ogólnych tematów biznesowych, od których uciec się nie da, prowadząc działalność gospodarczą. 

Swoją wiedzą w tym zakresie dzielili się zarówno menedżerowie wysokie szczebla, dyrektorzy operacyjni, główni księgowi, kierownicy działów operacyjnych, eksperci, konsultanci oraz naukowcy, ale i…. muzycy i trener personalny. Należy podkreślić, że niektórzy autorzy przez te lata awansowali ze specjalistów na kierowników czy dyrektorów.

Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie naszych autorów wspomaga codzienną pracę menedżerów, controllerów czy pracowników działów księgowości. 

Jesteśmy stale obecni i patronujemy najciekawszym wydarzeniom jak np. Międzynarodowy Kongres Controllerów ICV, Kongres Controllerów, Forum Dyrektor Finansowy 2024, Financial Controlling Days 2023.

Dziękujemy wszystkim autorom artykułów, współpracownikom, naszym Czytelników, reklamodawcom oraz stałym prenumeratorom. Bez naszych Czytelników wydawanie pisma nie ma sensu.

Już teraz zapraszamy do lektury najbliższego numeru magazynu „Controlling i Zarządzanie”, który niebawem się ukaże najpierw w wersji elektronicznej, a następnie po Nowym Roku w wersji papierowej .

Zajrzyj i poznaj nas na stronie: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/biblioteka-wydan 

Zachęcamy do lektury i prenumeraty magazynu zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2024-04-29
Skuteczny CFO