Łączę innowacyjność w biznesie z klasyką w finansach

Listopadowo-grudniowy numer magazynu Controlling i Zarządzanie otwiera wywiad z Kamilą Łozowską, CFO w IAI (IdoSell), CFO Roku 2023, pt. Łączę innowacyjność w biznesie z klasyką w finansach , który przeprowadziła Iwona D. Bartczak, szefowa Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” www.kdfdialog.org.pl .

Jury Konkursu CFO Roku 2023, szczególnie podkreśliło umiejętne łączenie wspierania rozwoju innowacji w core business firmy ze stosowaniem sprawdzonych, uniwersalnych zasad i metod w finansach. Zdaniem Bartosza Radziszewskiego, przewodniczącego jury, świadczy to o wielkiej dojrzałości zwycięzcy Konkursu Kamili Łozowskiej jako lidera finansów, ale także lidera biznesu, bo dzięki temu firma może bezpiecznie i szybko się rozwijać.

Redakcja magazynu Controlling i Zarządzanie była patronem medialnym Konkursu CFO Roku 2023. Roman Kotapski – wydawca i redaktor naczelny był członkiem jego Jury. Konkurs CFO Roku zorganizował Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” 

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu Controlling i Zarządzanie

Zajrzyj i poznaj nas na stronie: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/biblioteka-wydan 

Zachęcamy do ciekawej lektury i prenumeraty magazynu zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2024-04-29
Skuteczny CFO