Pamiętaj o regularnym piciu wody i ciesz się życiem!

W upalne dni konieczne jest spożywanie większej ilości płynów, ponieważ zwiększa się nasza potliwość i bardzo szybko można się odwodnić. Dlatego latem należy zawsze mieć przy sobie coś do picia i nie doprowadzać do dużego pragnienia, ponieważ świadczy ono o już istniejącym odwodnieniu. Nie należy bagatelizować objawów w postaci suchości w jamie ustnej czy bólu głowy, ponieważ dalsza utrata wody będzie pogarszać samopoczucie i zaburzać prawidłową pracę organizmu – o niedoborze wody może świadczyć również wygląd odwodnionej skóry. Wskazane jest, aby pić wodę często, po kilka łyków. Pozwala to na utrzymanie stałego poziomu nawodnienia.

Jaka jest więc recepta na zdrowie?

Joanna Bażant, trenerka personalna, w artykule pt. WODA daje ŻYCIE odpowiada na to pytanie i radzi jak nie doprowadzić do odwodnienia organizmu w gorącym lecie oraz podczas upałów. Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu „Controlling i Zarządzanie” nr 4(54)/2023

Przeczytaj też: 

Siedzisz za biurkiem lub za kółkiem zapomnij o hormonach szczęścia! 

Jak zacząć trenować porady dla początkujących.... 

Skorzystaj z praktycznej wiedzy autorów artykułów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. 

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Zajrzyj i poznaj nas na stronie: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/biblioteka-wydan 

Zachęcamy do ciekawej lektury i prenumeraty magazynu zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2024-04-29
Skuteczny CFO