Patronat medialny magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Ogólnopolskie FORUM Podatki 2023

Kolejna edycja konferencji Ogólnopolskie FORUM Podatki 2023 będzie poświęcona zmianom w regulacjach podatkowych. Jakie wyzwania podatkowe czekają przedsiębiorców w 2023 roku? Jaki wpływ mają zmiany w ustawie Polski Ład na podatki VAT, CIT w 2023 roku? Podczas konferencji kompleksowo przeanalizujemy zagadnienia podlegające zmianom, tj. oprócz omówienia samych zmian, zajmiemy się także ich wpływem na codzienną praktykę w obszarze całej zmienianej materii.

Więcej informacji na stronie: www.szkolenia-bdo.pl/ 

Konferencja Azymut dla CFO – rentowność biznesu, wartość spółki

Konferencja pt. Azymut dla CFO – rentowność biznesu, wartość spółki odbędzie się 9.03.2023 w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Organizuje ją Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog" w partnerstwie z Giełdą Papierów Wartościowych. Główne poruszane tematy to: projekty i działania dla podniesienia wartości spółki, wzmocnienia jej na ścieżce rozwoju poprzez wzmocnienie zarządzania opartego na danych i automatyzację, pozyskiwanie finansowania wzrostu. Przewidziano wystąpienia laureatów Konkursu CFO Roku 2022.

Więcej informacji na stronie: https://kdfdialog.org.pl/ 

Financial Controlling Days

Kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia dla kontrolerów finansowych – Financial Controlling Days – odbędzie się już 14-15 marca 2023 r. w Warszawie oraz online! Znakomici prelegenci, warsztaty, 2 debaty oraz ponad 100 uczestników. To i wiele więcej czeka na Ciebie już w marcu.

Więcej informacji na stronie: https://www.academyofbusiness.pl/events/financial-controlling-days-2023/ 

Patronat medialny nad konferencjami objęła Redakcja magazynu „Controlling i Zarządzanie”.

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej