Controlling i Zarządzanie – czas na prenumeratę na 2024 r.

Controlling i Zarządzanie to specjalistyczne czasopismo, które ukazuje się od 2015 r. w wersji papierowej i elektronicznej. Poruszamy różnorodną tematykę – od controllingu, budżetowania, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, rachunkowości, sprawozdawczości i analizy finansowej, raportowania zarządczego, po zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi czy też wsparcie informatyczne w tych obszarach, a także automatyzacji procesów biznesowych i szeroko rozumianej transformacji cyfrowej. Nie uciekamy też od ogólnych tematów biznesowych np. KSeF, od których uciec się nie da, prowadząc działalność gospodarczą.

W naszej bazie znajdziesz już 850 różnych, ciekawych artykułów pomocnych w codziennej pracy m.in. dyrektora, dyrektora finansowego, controllera, analityka czy też pracowników działów ekonomicznych.

Jesteśmy obecni i patronujemy najciekawszym wydarzeniom branżowym takim jak np. Międzynarodowy Kongres Controllerów ICV, Kongres Controllerów, Forum Dyrektor Finansowy, Azymut CFO.

Zajrzyj do nas na stronę: https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/biblioteka-wydan 

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu Controlling i Zarządzanie

Już pracujemy nad styczniowo-lutowym wydaniem magazynu Controlling i Zarządzanie.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem!

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News