Controlling i Zarządzanie patronuje: ARENA LOGISTYCZNA 2023

ARENA LOGISTYCZNA 2023 odbędzie się 13-14 września 2023 r. w Warszawie, ma na celu stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu. 

Stolik tematycznych pt. Work – life balance czy life balance? Jak dbać o zasoby energetyczne własne i pracowników? poprowadzi Agnieszka M. Staroń, Executive coach, mentor, trenerka biznesowa i facylitator z MAGA Consulting, a drugi stolik tematyczny pt. Poprawa cash flow poprzez planowanie scenariuszowe i zarządzanie zapasami poprowadzi Zbigniew Sobkiewicz Dyrektor ds. consultingu w MPM Productivity Management. Prowadzący są autorami ciekawych artykułów na łamach magazynu Controlling i Zarządzanie. Zapraszamy do lektury.

Agnieszka M. Staroń, Telepraca. Hybryda czy hydra? Co działa? Nad czym warto popracować?  

Agnieszka M. Staroń, Kłopotliwy pracownik. Jak podjąć decyzję o zwolnieniu lub zatrzymaniu 

Zbigniew Sobkiewicz, Łukasz Stefański, Wybór systemu informatycznego: błędy i sposoby ich uniknięcia na przykładzie wspomagania prognozowania sprzedaży 

Zbigniew Sobkiewicz, Rola dyrektora finansowego w redukcji zapasów  

Szczegółowe informacje: www.arena-logistyczna.pl 

News

2024-04-29
Skuteczny CFO