Siedzisz za biurkiem lub za kółkiem? Zapomnij o hormonach szczęścia!

Sport to zdrowie, wiadomo. Jednak większość osób myśli o zdrowiu fizycznym, o dobrej kondycji, wpływie ruchu na układ oddechowy czy krążenia, rzadziej natomiast o zdrowiu psychicznym. A przecież aktywność fizyczna ma niebagatelny wpływ na układ nerwowy, na zdrowie psychiczne oraz na nasze ogólne samopoczucie. Dzięki regularnej aktywności fizycznej jesteśmy:

• pozytywnie nastawieni do różnych osób oraz wykonywanych czynności, 

• mniej drażliwi, zmęczeni, senni, rozdrażnieni oraz nadpobudliwi. 

Chcesz być aktywny fizycznie, ale tracisz zapał już na samym początku? - Trener personalny – pomoże Tobie osiągnąć wyznaczony cel. 

Trener personalny to osoba, dzięki której wyznaczysz sobie cel - mierzalny i przede wszystkim realny do zrealizowania. To właśnie jego pomoc ma ustrzec Cię przed urazami bądź kontuzjami. To on może pokazać Ci, że to, czego od zawsze chciałeś dokonać jest możliwe. Osobisty trener to także motywacja, by nie odpuszczać, kiedy zaczynamy wątpić i tracić zapał. To prędzej, czy później dopada każdego. Każdy miewa kryzysy. 

Jak być aktywnie fizycznie zachęca Joanna Bażant – trener personalny, w artykule pt. Siedzisz za biurkiem lub za kółkiem? Zapomnij o hormonach szczęścia! Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu „Controlling i Zarządzanie” nr 6(50)/2022

Przeczytaj też:

Jak zacząć trenować porady dla początkujących.. .. „Controlling i Zarządzanie” nr 2(34)/2020

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej