Strefa Wolnego Dostępu magazynu „Controlling i Zarządzanie” – Plan B dla dyrektora finansowego, czyli scenariusze inne niż oczywiste

• Co powoduje, że coraz więcej dyrektorów szuka na siebie innego pomysłu zawodowego niż dalsza praca na danym stanowisku w aktualnej firmie bądź u innego pracodawcy, ewentualnie awansu na wyższe stanowisko? 

• Czy może takie snucie Planów A, B lub C w ogóle nie jest wskazane, bo na niczym nie skupimy się porządnie, goniąc za mglistymi wizjami? 

• Może bardziej wskazana jest żelazna konsekwencja w raz obranej drodze?

Na powyższe pytania odpowiada Iwona D. Bartczak, partnera Business Dialog, szefowej Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”, w wywiadzie pt. Plan B dla dyrektora finansowego, czyli scenariusze inne niż oczywiste , który ukazał się w magazynie „Controlling i Zarządzanie” nr 2(34)/2020.

Zachęcamy do lektury.

Zapraszamy do Strefy Wolnego Dostępu magazynu Controlling i Zarządzanie, a w niej umożliwiamy bezpłatny dostęp do:

• wywiadów, 

• O tym się mówi,

• Wieści z rynku.

Sukcesywnie otwieramy dostęp do treści w wymienionych działach w wydaniach archiwalnych. 

Autorzy artykułów dzielą się swoimi doświadczeniami z których warto skorzystać. 

Zapraszamy do ciekawej i inspirującej lektury!

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu „Controlling i Zarządzanie”.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

Do 31.08.2022 r. w promocji dostęp tygodniowy do wszystkich wydań cyfrowych magazynu „Controlling i Zarządzanie” tylko za 50 zł. Skorzystaj z wakacyjnej okazji!

News

2022-05-05
Controller 5.0