Zanim zaczniesz wdrażać system informatyczny...

Zanim zaczniesz wdrażać system informatyczny...

Najnowszy numer magazynu „Controlling i Zarządzanie” nr 4(48)/2022 rozpoczynamy od wywiadu pt. Zanim zaczniesz wdrażać system informatyczny... , którego udzieliła Renata Łukasik Dyrektor Produkcji Rozwiązań ERP Asseco Business Solutions S.A. Choć już wiele napisano na temat wdrożeń systemów informatycznych to, jak pokazuje praktyka – nigdy za wiele informacji dotyczących tych wdrożeń. W wywiadzie, który przeprowadził Roman Kotapski, wydawca pisma „Controlling i Zarządzanie” i równocześnie projektant i wdrożeniowiec systemów controllingowych pyta o:

• wybór systemu informatycznego, który wspiera controlling,

• przygotowanie przedsiębiorstwa do wdrożenia systemu informatycznego,

• wdrożenie narzędzi rachunkowości zarządczej w systemach informatycznych,

• obustronnych korzyściach współpracy producenta oprogramowania i klientów.

Zatem, zanim zaczniesz wdrażać system informatyczny wspierający controlling, warto przeczytać ten wywiad i nie popełniać typowych błędów wdrożeniowych oraz zaoszczędzić na wydatkach.

Wywiad jest dostępny w bezpłatnej Strefie Wolnego Dostępu dla Czytelnika. 

Przeczytaj też: Renata Łukasik pt. Jak uniknąć błędów podczas wdrożenia zarządczego rachunku wyników w przedsiębiorstwie „Controlling i Zarządzanie” nr 6(44)/2021

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu „Controlling i Zarządzanie”.

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej