Zarządzanie przedsięwzięciem outsourcingowym

Podpisanie kontraktu, przeniesienie procesów, oddanie właścicielstwa nad zadaniami i zapłacenie pierwszej faktury nie oznacza, że outsourcing finansowo-księgowy jest zakończony. Usługodawcy nie można zostawić samemu sobie. Outsourcing finansowo-księgowy nie jest perpetum mobile, które raz wprawione w ruch, będzie się samodzielnie poruszać w kierunku określonym w strategii organizacji. Zarządzanie takim przedsięwzięciem wymaga uwagi obydwu partnerów biznesowych. 

Marta Kawa w artykule pt. Zarządzanie przedsięwzięciem outsourcingowym przedstawia wytyczne dla obu organizacji tj. usługodawcy oraz realizatora usługi outsourcingowej w magazynie „Controlling i Zarządzanie” nr 4(27)/2018.

Przeczytaj też : 

Zapraszamy do ciekawej i inspirującej lektury artykułów i magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Nie zapomnij o dostępie do profesjonalnej bazy wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem! 

https://controllingzarzadzanie.embuk.eu/prenumerata 

Polecamy również książkę Marty Kawy pt. Outsourcing finansowo-księgowy, Wydawnictwo MARINA, Wrocław 2017

Patronat medialny: „Controlling i Zarządzanie”

News

2022-05-05
Controller 5.0