Financial Controlling Forum 2022 – wyzwania controllingu w dobie intensywnych zmian

Patronat medialny magazynu „Controlling i Zarządzanie”!

W dniu 10 marca 2022 roku odbędzie się Financial Controlling Forum 2022. Podczas tegorocznej 3. edycji Forum będziemy dyskutować o tym, przed jakimi wyzwaniami stoi controlling w obecnych czasach. Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci m.in. z takich organizacji jak: AGFA NV, CIECH, Finexa, ICV Polska, Lotos Petrobaltic, Orange Polska, PKO BP, PwC Polska, Standard Chartered GBS Polska, Vandemoortele, TVN Grupa Discovery.

Wydarzenie to odbędzie się w formule online. Nie zabraknie jednak okazji do bezpośredniego spotkania – wieczorem odbędzie się bowiem spotkanie networkingowe w warszawskiej restauracji. FC Forum 2022 to nie tylko wykłady, ale też interaktywne dyskusje, w których każdy może zabrać głos, podzielić się swoimi refleksjami oraz zadać pytania.

Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. tacy eksperci, jak:

  • Mariola Bryk, Vandemoortele, Jak sobie radzić z przerwanymi łańcuchami dostaw i wartości?
  • Tomasz Chrabałowski, FINEXA Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych, Współpraca controllingu z IT – jak powinna wyglądać, jaki udział kompetencji IT powinien być w działach controllingu?
  • Jacek Gogołowicz, Elekta, Jak pandemia zmienia model zarządzania zespołami finance business partneringu?
  • Dorota Jamiołkowska, Katarzyna Podgórna, PwC Polska, Jak planować w stanie niepewnej sytuacji rynkowej?
  • Mariusz Kowalski, Lotos Petrobaltic, Funkcjonowanie controllingu w grupie podmiotów powiązanych – case study
  • Katarzyna Kozak, GKN Automotive, Droga GKN Automotive do nowoczesnego controllingu – case study
  • Marcin Puziak, Katarzyna Zdrojewska, CIECH, Transformacja procesów raportowania zarządczego w Grupie CIECH z wykorzystaniem rozwiązania BI

Organizatorzy zaplanowany także następujący panel dyskusyjny: Transformacja controllingu – jak dostarczać maksymalną wartość biznesowi? W dyskusji udział wezmą: Tomasz Zieliński, ICV Polska; Yvonne Górska, Orange Polska; Mariusz Kowalski, Lotos Petrobaltic oraz Konrad Marchlewski, Grupa Krotoski.

Już dzisiaj zarezerwujcie Państwo czas się na Financial Controlling Forum i skorzystajcie ze specjalnej promocji! Z kodem „CiZ10” otrzymacie 10% rabatu.

Szczegółowe informacje: https://fcforum.pl  

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej