Money Talks: Reimagining performance management and enterprise analytics

Zapraszamy na pierwsze w tym roku wydarzenie organizowane przez AICPA & CIMA w ramach cyklu Money Talks. Podczas tych spotkań znane osobistości ze świata finansów oraz praktycy biznesu omawiają trendy, które mają i będą miały wpływ na ich pracę w przyszłości. Tematem wydarzenia, które odbędzie się 17 lutego o godz. 18.00 w Hotelu InterContinental w Warszawie oraz online (na interaktywnej platformie eventowej) będzie zarządzanie wydajnością przedsiębiorstw.

W oparciu o wyniki raportu pt. Reimagining Performance Management stworzonego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Dyplomowanych Specjalistów ds. Rachunkowości (ang. Association of International Certified Professional Accountants), reprezentującego AICPA & CIMA, oraz Światowej Rady Biznesu na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju (ang. World Business Council for Sustainable Development, WBCSD), podczas najbliższego wydarzenia Money Talks zaprezentowane zostaną dobre praktyki, które biznes powinien wdrożyć, aby osiągnąć lepszą wydajność, takie jak:

• tworzenie jasnej optyki między działaniami a strategią, aby pomóc pracownikom rozwinąć poczucie odpowiedzialności,

• uwzględnienie istotnych czynników zewnętrznych, takich jak wpływ środowiskowy i społeczny, na wartości biznesowe i podejmowanie decyzji w celu przyciągnięcia i zatrzymania talentów,

• zaangażowanie pracowników w tworzenie i doprecyzowanie strategii biznesowych w celu realizacji najważniejszych celów organizacyjnych.

Prezentacje Petera Spence’a, Associate Director of R&D, AICPA & CIMA oraz Wayne’a Heathera, Director EPM Product Marketing, Oracle Cloud Business Group będą wstępem do dyskusji panelowej, w której udział wezmą światowej klasy finansiści.

Wydarzenie odbędzie się w całości w języku angielskim.

Zachęcamy do skorzystania z okazji, by posłuchać ekspertów ze świata biznesu i finansów, którzy będą dyskutować o tym, dlaczego przedsiębiorstwa, które odnoszą największe sukcesy, przechodzą od planowania silosowego do zintegrowanego oraz jak bardzo poprawia to ich wyniki biznesowe. Spotkanie będzie także okazją do poznania osób z branży, networkingu oraz wymiany doświadczeń online lub face to face.

Partner strategiczny: Oracle

Szczegóły: https://www.cimaglobal.com/Our-locations/Poland/Event-area/Money-Talks-Reimagining-Perfomance/ 

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej