Kongres Prawa Pracy i Płac już w październiku

Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

Zmiany w Kodeksie Pracy związane z pracą zdalną, kontrola trzeźwości pracowników, a także badania na obecność narkotyków czy nowe zasady oskładkowania umów zleceń. Rok 2021 to kolejne istotne zmiany dla pracodawców i pracowników w zakresie prawa pracy i płac. BDO Academy – wiodąca firma szkoleniowo-konsultingowa – zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy i Płac 2021, który odbędzie się już 12-13 października 2021 w Warszawie, w Hotelu Marriott.

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy i Płac poświęcony będzie najnowszym zmianom przepisów oraz praktycznym rozwiązaniom w dziedzinie prawa pracy, ZUS oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Wybitni eksperci omówią planowane zmiany oraz najciekawsze i budzące najwięcej wątpliwości zagadnienia, w tym m.in.:

• nowe zasady oskładkowania umów zleceń,

• kluczowe zmiany w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych,

• liczne modyfikacje w Kodeksie Pracy związane z pracą zdalną,

• zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych (pdof) – Nowy Ład,

• kontrola trzeźwości pracowników, a także badania na obecność narkotyków,

• sygnalista – nowe obowiązki pracodawców 2021.

Podczas spotkania przedstawione zostaną również aktualne informacje o zmianach w przepisach.

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy i Płac skierowany jest do dyrektorów działów kadr i płac, specjalistów HR i menadżerów oraz pracowników działów personalnych, a także właścicieli firm.

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy i Płac 2021 potrwa dwa dni (12-13 października 2021 r.). Program Kongresu oraz zapisy przyjmowane są przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie BDO Academy.

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej