XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021): New reality of finance and controlling – uncertain business, digital future

Controlling Intelligence Adventure – XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021) – to największy event dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firmę Akademia Controllingu Sp. z o.o. Kongres odbędzie się w dniach 11-12 października 2021 r. w Hotelu Intercontinental (Warszawa) oraz formule on-line.

Będzie on poświęcony tematyce „New reality of finance and controlling – uncertain business, digital future”. 

Postępujący kryzys w społeczeństwie i gospodarce spowodowany pandemią COVID-19, to całkowicie bezprecedensowe w swojej formie i radykalnym charakterze zjawisko. Nikt z nas, nigdy wcześniej nie zmagał się z czymś podobnym – ani controllerzy, ani menedżerowie nie mają punktów odniesienia, doświadczenia w radzeniu sobie z taką sytuacją. Zarządzanie losem przedsiębiorstw w tym krytycznym momencie jest bardzo trudne. Właśnie dlatego, naszym celem na XV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2021) jest szeroka wymiana doświadczeń. Chcemy podzielić się pomysłami i poszukać rozwiązań, które pomogą określić pozycję Twojej firmy na rynku i pokażą sposoby wyjścia z kryzysu. 

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: Controlling and Crisis,

Business Partnering, Digital Future, Uncertainty, Competence models, Business Intelligence (BI), Artificial Intelligence, Future of work, Robotic Process

Automation (RPA), Machine learning, Big Data. 

Na XV Kongres ICV Polska (CIA 2021) zaprosiliśmy również najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów. W ICV wierzymy, że controlling, to zawód z

przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój ścieżki kariery zawodowej. To właśnie dlatego zaprosiliśmy ich do wystąpień podczas jednej z sesji tematycznych – ICV Young Controllers Barcamp. 

Ogromną wartością naszych kongresów jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas imprezy integracyjnej zapewniamy atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń.  

Na tym największym wydarzeniu controllingowym w Europie Środkowo-Wschodniej nie zabraknie nikogo, kto chce sprostać nowym wyzwaniom cyfrowej przyszłości w finansach! 

Więcej informacji na stronie: https://controllingintelligenceadventure.pl/  

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej