Forum Financial Controlling Transformation 2021

Nowa mapa Twoich kompetencji w biznesie (post)pandemii

15-16 czerwca 2021, ONLINE LIVE

Rok 2020 wywołał prawdziwe trzęsienie, a biznes, który znałeś zmienił się nieodwracalnie. Kształtuje się na nowo definicja funkcji finansowych oraz wyzwań stojących przed controllingiem. Rok 2021 staje się decydujący – jako controller finansowy musisz zbudować nową mapę Twoich kompetencji. Dotychczasowa wiedza i umiejętności mogą okazać się niewystarczające, aby wesprzeć biznes w krytycznych czasach. Z tego właśnie powodu EY Academy of Business organizuje konferencje Forum Financial Controlling Transformation 2021 na której nie może cię zabraknąć.

Do kogo skierowana jest konferencja?

Forum Financial Controlling Transformation 2021 kierujemy do wszystkich osób związanych obszarem controllingu i finansowości. Jesteś księgowym, controllerem finansowym, dyrektorem, specjalistą lub doradcą finansowym?

Jeśli potrzebujesz:

  • uaktualnić swoją wiedzę,
  • poznać nowe narzędzia technologiczne i informatyczne, które usprawnią Twoją pracę,
  • porozmawiać z ekspertami z branży i wymienić się doświadczeniami,
  • to jesteś w odpowiednim miejscu. Na tym Forum znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej!

Forum Financial Controlling Transformation 2021, to prelekcje i warsztaty prowadzone przez wybitych ekspertów i praktyków, którzy pomogą Ci zdobyć najnowszą wiedzę i umiejętności: od kompetencji cyfrowych, poprzez najnowsze technologie i narzędzia dedykowane controllingowi, aż po wiedzę z zakresu zarządzania 3.0 i umiejętności miękkie.

Zobacz jakie tematy czekają Cię na Forum Financial Controlling Transformation 2021:

  • Let’s talk… – CFO interview “Ujarzmić” zmianę…!? Jakie lekcje z (post)pandemii płyną dla funkcji finansowych w przedsiębiorstwach?
  • Technological Trends and Megatrends that will shape the Future – The Democratization of Technology, Hyperautomation and Remote Work and Operations.
  • Warsztat narzędziowy controllera. Stan i analiza rynku narzędzi FP&A dla controllerów finansowych.
  • Dodatkowo mamy dla Ciebie serię przydatnych warsztatów. Dla przykładu 2 tematy:
  • Wiarygodność, niezawodność i solidność w niepewnych czasach.
  • Predykcja w KNIME, czyli model z klocków.

To tylko niektóre z prelekcji i warsztatów przygotowanych przez zespół naszych ekspertów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oraz poznać naszych trenerów i prelegentów, sprawdź naszą stronę www.financialcontrolling.pl

Gotowy na pozytywną zmianę i zdobycie nowych kompetencji?

Przejdź na stronę www.financialcontrolling.pl , zapisz się na Forum Financial Controlling Transformation 2021 i bądź razem z nami na jedynym takim wydarzeniu w roku. Czekamy na Ciebie! 

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej