Za nami 40 wydanie magazynu Controlling i Zarządzanie!

 W styczniu 2015 r. ukazał się pierwszy numer magazynu Controlling i Zarządzanie. Poruszamy w nim różnorodną tematykę – od controllingu, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej i sprawozdawczości, po zarządzanie przedsiębiorstwem czy wsparcie technologiczne. Nie uciekamy też od ogólnych tematów biznesowych, od których uciec się nie da, prowadząc działalność gospodarczą. 

W tym czasie na naszych łamach gościli menedżerowanie rożnych przedsiębiorstw, dużych, średnich i tych małych, a przede wszystkim autorzy, którzy na co dzień zajmują się szeroko rozumianym controllingiem. Swoje dokonania publikowali ponadto wdrożeniowcy, którzy próbują implementować różne narzędzia controllingowe w przedsiębiorstwach. 

Na naszych łamach gościli także artyści. Okazuje się, że im również nieobce są problemy związane z zarządzaniem przedsięwzięciami. Dzielą się z nami swoją cenną wiedzą w zarządzaniu przedsiębiorstwami, instytucjami czy też różnymi przedsięwzięciami. 

Cieszymy się z nieustannej reakcji Czytelników, którzy mówią nam o wykorzystaniu przykładów prezentowanych przez naszych autorów w ich przedsiębiorstwach. Temu właśnie służy nasze czasopismo. Dlatego też towarzyszymy naszym Czytelnikom na różnorodnych konferencjach, kongresach, seminariach czy też spotkaniach organizowanych przez przedsiębiorstwa dla swoich klientów. Często podczas tych spotkań nasi autorzy również dzielą się swoją wiedzą. Dla nas natomiast jest to inspiracja do poszukiwań następnych tematów artykułów oraz poznania naszych autorów i Czytelników. 

Od marca 2020 r. nasze czasopismo ma już też wersję elektroniczną. Aktualnie spośród 40 papierowych wydań magazynu zdigitalizowanych zostało aż 30! Dzięki wygodnej wyszukiwarce nasi Czytelnicy mogą teraz łatwo znaleźć interesujące ich artykuły. 

Zapraszamy do lektury magazynu Controlling i Zarządzanie!  

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej