Znamy laureatów 5. edycji programu Best Quality Employer!

 Certyfikacja Krajowa po raz piąty nagrodziła liderów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Wśród laureatów się znalazły się przedsiębiorstwa z różnych branż. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, nie odbyła się tradycyjna gala wręczenia statuetek. Program Best Quality Employer od 2016 r nagradza pracodawców, którzy prowadzą efektywną politykę personalną. Tytuł Best Quality Employer otrzymują tylko firmy, które pozytywnie przejdą szczegółowe badanie i proces weryfikacji. 

Pracownicy to najcenniejszy kapitał firmy, dlatego tak ważne jest zatrudnianie najlepszych. Zadanie, jakie stoi przed nowoczesnymi firmami to nie tylko bardziej efektywna rekrutacja, przyjazna polityka zatrudnienia i kultura organizacji, ale też skuteczna komunikacja i dbanie o wizerunek marki pracodawcy. 

Program Best Quality Emoloyer ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań racowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy. 

– Jesteśmy dumni, że udało nam się nagrodzić tytułem Best Quality Employer 2020 tak wspaniałe marki. Otrzymanie tytułu jest potwierdzeniem wieloletniej i konsekwentnej pracy nad budowaniem marki pracodawcy a prowadzone w firmie odpowiednie praktyki kadrowe pomagają utrzymać wyszkolonych pracowników i przyciągać nowe talenty do zespołu – mówi Marcin Andrzejewski Dyrektor Programowy Certyfikacji Krajowej. 

Covid-19 zmienił naszą rzeczywistość a obecna sytuacja postawiła nas wszystkich przed nowymi wyzwaniami, pracowników przed obawą utraty pracy a pracodawców przed nową rzeczywistością, która zmusiła większość do pracy zdalnej. Dostosowanie się do nowej rzeczywistości to duże wyzwanie, ale także potężny impuls do transformacji technologicznej i ptymalizacji modelu pracy. To, jak firmy poradziły sobie w obliczu pandemii, z pewnością znajdzie odbicie w postrzeganiu ich marki pracodawcy dodaje. 

Tytuł Best Quality Employer 2020 otrzymały poniższe firmy:
ALUPROF S.A.
Budimex SA
Coca-Cola HBC Poland & Baltics
Geis PL Sp. z o.o.
Getin Noble Bank S.A.
Grupa Żywiec S.A.
Herbapol-Lublin S.A.
Huawei Polska Sp. z o.o.
LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Mowi Poland S.A.
MS Services Sp. z o.o.
STRABAG
SUEZ Polska Sp. z o.o.
UPC Polska 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!  

News

2022-05-05
Controller 5.0
2021-09-28
Dr Marta Celej